Folie LDPE (PELD)

Mniejszej gęstości polietylen wykorzystany do produkcji folii LDPE oddziałuje na jej właściwości. Charakteryzuje się elastycznością, większą niż HDPE miękkością oraz połyskiem. Produkt przepuszcza gazy i substancje aromatyczne, dobrze natomiast zabezpiecza przed wilgocią i parą wodną oraz kurzem i zabrudzeniami. Worki LDPE oraz innego rodzaju wyroby z tego materiału wyróżniają się wysoką przejrzystością. Dzięki temu zapewniają wizualną kontrolę towarów bez konieczności odpakowywania ich.

W naszej ofercie znajduje się folia LDPE jedno- lub wielowarstwowa, w postaci rękawa lub półrękawa i taśmy o wymiarach: szerokość od 100 do 2200 mm, grubość od 0,015 do 0,2 mm. Produkt dostępny jest w wersji bezbarwnej, jak również istnieje możliwość zabarwienia na dowolny kolor. Ponadto oferujemy możliwość wykonania dowolnego nadruku metodą fleksograficzną do 6 kolorów. Takie rozwiązanie wpływa dodatkowo na budowę pozytywnego wizerunku i może stanowić element strategii reklamowej. Logo firmowe, nazwa przedsiębiorstwa czy hasło promocyjne naniesione na powierzchnię będą korzystnie wpływały na budowę pozytywnego wizerunku.

Worki LDPE, a także dostępne w naszym asortymencie rękawy, półrękawy i taśmy znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, opakowaniowym, transporcie, a także wielu innych obszarach. Zamówienia realizujemy w bardzo krótkim czasie i przyjmujemy nawet niestandardowe zlecenia. Obok gwarancji jakości folii LDPE możemy zagwarantować dostawę zamówionych produktów w wyznaczonym czasie.

 

ldpe

Folie LDPE

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.