Opakowania z folii

Do produkcji wykorzystujemy materiał foliowy różnego typu, w zależności od przeznaczenia.

 • Folie LDPE (PELD)

  Są elastyczne, miękkie, przezroczyste, przepuszczają gazy, a przy tym doskonale zabezpieczają przed uszkodzeniami, zabrudzeniami, a także wilgocią. Dlatego folie LPDE (PELD) są często wykorzystywane do produkcji opakowań mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. spożywczym, ogrodniczym, transportowym, ale nie tylko. Są to zarówno polietylenowe worki, taśmy, rękawy, jak i półrękawy.

 • Folie HDPE (PEHD)

  Dzięki zwiększonej wytrzymałości mechanicznej oraz nieprzepuszczalności zapachów folie HDPE (PEHD) znajdują szerokie zastosowanie m.in. przy produkcji odpadów. Produkowane są z nich również opakowania stosowane w branży odzieżowej, spożywczej, ogrodniczej i nie tylko. Są nie tylko odporne na rozerwania, ale także doskonale zabezpieczają zawartość przed wilgocią, kurzem, pyłem czy też zabrudzeniami.

 • Folie MDPE

  Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów z polietylenu średniej gęstości. Jako producent różnego rodzaju opakowań, toreb reklamowych i worków na śmieci oraz odzież zapewniamy nie tylko solidne produkty o dużej wytrzymałości mechanicznej, ale i możliwość zabarwienia ich na dowolny kolor oraz wykonania na nich nadruku. Możemy umieścić na nich na przykład logo firmy bądź też dowolny napis czy też grafikę.

 • Folie PP

  Wykonane z folii PP opakowania znajdują szerokie zastosowanie w branży odzieżowej, ogrodniczej, tekstylnej, kosmetycznej, a także spożywczej, zabawkarskiej, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się również przy zabezpieczeniu artykułów papierniczych czy też poligraficznych. Swoją popularność zawdzięczają dużej wytrzymałości na wpływ warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Istnieje możliwość na naniesienia na nie dowolnego nadruku.

 • Folie PP CAST

  Przezroczyste, wyjątkowo elastyczne, odporne na przepuszczanie substancji zapachowych, a także odporne na rozerwania i wpływ wilgoci folie PP Cast są bardzo często wykorzystywane do produkcji reklamówek oraz opakowań żywności, ale nie tylko. Z powodzeniem mogą być stosowane również w przemyśle kosmetycznym, tekstylnym, papierniczym czy fonograficznym. W zależności od przeznaczenia można je barwić na wiele kolorów.

 • Folie STRECH (LLDPE)

  Stanowi niezastąpiony materiał do pakowania i zabezpieczania pojedynczych przedmiotów, jak i zbiorczych ładunków na paletach. Materiał sprawdzi się także przy owijaniu produktów o nietypowych kształtach bądź gabarytach. Zabezpieczy towar przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz ułatwi transport. Jako producent opakowań z folii stretch (LLDPE) dostarczamy rozwiązania dla przemysłu spożywczego, transportowego, budowlanego, a także dla gospodarstw domowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.