Folie HDPE (PEHD)

Materiał, służący do wykonania foli i worków HDPE to polietylen o wysokiej gęstości. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz mniejszą elastycznością w porównaniu do foli LDPE. Ponadto produkty bazujące na tym tworzywie odznaczają się odpornością na zmienne warunki klimatyczne. Chronią zawartość przed wilgocią, nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a także przed pyłem, kurzem oraz innego rodzaju zabrudzeniami. Stanowią także barierę przed ucieczką zapachu i są paroszczelne.

Ze względu na surowiec zastosowany przy produkcji, folia HDPE charakteryzuje się mniejszą przejrzystością niż materiał LDPE. Bardzo dobrze zabezpiecza to zawartość przed wzrokiem osób niepożądanych. Jednocześnie stanowi barierę ochronną przed przenikaniem promieni słonecznych. Zamiast worków HDPE proponujemy rękawy i półrękawy o wymiarach: szerokość od 100 do 2200 mm, grubość od 0,007 mm. Produkty odznaczają się matowym wykończeniem, a ponadto istnieje możliwość zabarwienia ich na dowolny kolor. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest opcja wykonania dowolnego nadruku metodą fleksograficzną do 6 kolorów. W ten sposób folia HDPE, służąca do pakownia produktów, może stać się skutecznym elementem identyfikacji wizualnej. Umieszczając na jej powierzchni logo firmowe bądź slogan promocyjny, wygenerować można przekaz reklamowy.

Na potrzeby Klientów możemy przygotować także worki HDPE. Najczęściej wykorzystywane są jako worki na odpady z uwagi na swoją wytrzymałość o nieprzepuszczalność zapachów. Ich różne kolory mogą być pomocne w segregacji odpadów.

 

hdpe

Folie HDPE

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.