Folia polipropylenowa (PP) CAST

Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do produkcji reklamówek i innych toreb jest folia polipropylenowa. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim optymalnej elastyczności, wysokiej wytrzymałości oraz szerokim możliwościom konfiguracji.

Standardowo folia PP Cast występuje w formie przezroczystej z połyskiem, co przekłada się na jej estetykę. Jednak w zależności od potrzeb można ją barwić na wiele różnych kolorów, jak również wykonywać na niej dowolne nadruki.

Zalety folii PP

Materiał ten jest także wysoce odporny na przepuszczanie pary wodnej lub wielu substancji zapachowych, dlatego chętnie stosuje się ją w przypadku przechowywania lub pakowania żywności. Dlatego można ją spotkać często jako opakowanie owoców, warzyw czy produktów cukierniczych.

Niewątpliwym atutem tego rodzaju materiału opakowaniowego jest jego stosunkowa wysoka sztywność. W połączeniu z transparentnością oraz wysokim połyskiem daje to świetną folię do pakowania eleganckich czy drogich przedmiotów, kwiatów czy atrakcyjnych wizualnie upominków.

Zastosowanie folii polipropylenowej

Produkt ten sprawdzi się także jako zewnętrzne opakowanie do artykułów kosmetycznych, papierniczych, czy komputerowych.

Oferowana przez naszą firmę folia polipropylenowa łatwo ulega zgrzewaniu, dlatego też można z niego tworzyć dowolne torebki lub idealnie dopasowane opakowania poszczególnych przedmiotów. W naszym asortymencie znajdują się tego rodzaju produkty w formie taśmy lub półrękawa. Są to najlepsze rozwiązania, pozwalające na późniejszą samodzielną obróbkę.

Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę nadruku metodą fleksograficzną do 6 kolorów. Wyróżnia się ona wysoką trwałością napisu lub grafiki, odpornością na pękanie czy rozciąganie, jak również żywymi kolorami. Metoda ta polega na stworzeniu specjalnej formy, którą odciska się na danym materiale. Dlatego też możemy zapewnić wysoką powtarzalność w przypadku większych zamówień.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, dotyczących naszej folii Cast bądź nadruku, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej bądź specjalnego formularza, dostępnego w zakładce „Kontakt”.

ppcast

Folie PP CAST

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.